Sposoby płatności

Sklep internetowy strefadobrychlamp.pl oferuje bezpieczne metody płatności: 

Przelew na konto bankowe

Metoda płatności polegająca na wpłacie pieniędzy za zamówiony towar na rachunek bankowy firmy. Wszystkie dane do przelewu zawarte są na stronie potwierdzającej złożenie zamówienia, a także w e-mialu który otrzymują Państwo bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia. Po zanotowaniu wpływu pieniędzy na rachunek bankowy firmy zamówienie zostanie bezzwłocznie wysłane gdy artykuły znajdują się w magazynie. W sytuacji gdy zamówiony przez Państwa towar był dostępny w sklepie "na zamówienie", po otrzymaniu przez Państwa płatności na rachunek bankowy firmy zamówienie zostanie zrealizowane w czasie podanym na stronie produktu.

Przelew natychmiastowy

Metoda płatności polegająca na wpłacie pieniędzy za zamówiony towar za pośrednictwem serwisu płatności internetowych "Płatności Shoper" obsługiwanego przez firmę Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl). "Płatności Shoper" umożliwiają realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu realizującego płatność za pomocą przelewu internetowego. Po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Serwis "Płatności Shoper" opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatność za pobraniem

Metoda płatności polegająca na zapłacie za zamówiony towar kurierowi DHL, FedEx lub UPS wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową różniącą się w zależności od wybranego przewoźnika. Płatność jest uiszczana kurierowi w chwili doręczenia przesyłki. Metoda "Płatność za pobraniem" jest możliwa tylko do kwoty 4 000 zł. Płatność za pobraniem nie jest możliwa w przypadku artykułów o bardzo dużych gabarytach o czym zostaniecie Państwo poinformowani na stronie konkretnego produktu.

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty jest możliwy w miejscu prowadzenia sprzedaży stacjonarnej w Warszawie na ul. Bartyckiej 26, pawilon 101. Odbiór osobisty nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami z Państwa strony. Po wybraniu tej formy odbioru produktów obsługa sklepu skontaktuję się z Państwem w celu ustalenia terminu odbioru zamówionych produktów. Więcej informacji oraz wskazówki dojazdu znajdą Państwo w zakładce Kontakt oraz Salon oświetleniowy 

 

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl