Reklamacje

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są nowe i nieużywane oraz posiadają 24 - miesięczną gwarancje. Przed wysyłką każda lampa jest sprawdzana i starannie pakowana. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o dokładne sprawdzenie przesyłki w momencie przyjęcia. Prosimy o sprawdzenie stanu zawartości paczki oraz ocenę elementów szklanych w obecności kuriera. 

Przy odbiorze przesyłki odbiorca zobowiązany jest do dokładnego obejrzenia paczki i sprawdzenia czy nie nosi ona jakichkolwiek śladów uszkodzeń. W przypadku przyjęcia paczki odbiorca potwierdza odbiór przesyłki bez zastrzeżeń. Kurier na żądanie odbiorcy ma obowiązek czekać aż przesyłka zostanie sprawdzona. W razie stwierdzenia szkody prosimy o natychmiastowe sporządzenie z kurierem protokołu szkody.

Sporządzony protokół prosimy przesłać na adres mail: sklep@strefadobrychlamp.pl

 

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji:

Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki lub wyślij na adres e-mail: sklep@strefadobrychlamp.pl. Formularz możesz pobrać klikając tutaj.

2.Odesłanie produktu:

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią paragonu lub faktury zakupu.

3. Wysyłka:

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

 

DORMAN spółka cywilna A. Wrona, M. Wrona

ul. Makowska 22

26 - 634 Małęczyn

 

Sprzedawca odpowiada wobec Klienta, w tym również klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22 §1 Kodeksu Cywilnego z tytułu rękojmi za wady na zasadach określonych w art. 556 - 576 Kodeksu Cywilnego. 

Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni roboczych.

 

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej mowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

 

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl