Odstąpienie od umowy

 

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy

Informujemy że mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od:

- objęcia rzeczy w posiadanie przez Państwa lub wskazaną przez Państwa osobę trzecią inną niż przewoźnik w przypadku umowy w wykonaniu której sklep wydaje rzecz,

- objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części w przypadku umowy która obejmuje wiele rzeczy które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach,

- objęcia w posiadanie pierwszej rzeczy w przypadku umowy która polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony,

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować DORMAN spółka cywilna A. Wrona, M. Wrona z siedzibą przy ul. Makowska 22, 26-634 Małęczyn, tel: 504-045-154, e-mail: sklep@strefadobrychlamp.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia poprzez wysłanie pisma pocztą, faksem lub na adres e-mail.

Szczegółowe informacje na temat prawa odstąpienie od umowy znajdziecie Państwo w  regulaminie sklepu internetowego strefadobrychlamp.pl .

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, nie później niż 14 dni od dnia w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar oraz dokument potwierdzający dokonanie sprzedaży na adres,

DORMAN spółka cywilna A. Wrona, M. Wrona

ul. Makowska 22

23-634 Małęczyn

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany jeśli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej mowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl