Odstąpienie od umowy

 

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy

Informujemy że mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od:

- objęcia rzeczy w posiadanie przez Państwa lub wskazaną przez Państwa osobę trzecią inną niż przewoźnik w przypadku umowy w wykonaniu której sklep wydaje rzecz,

- objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części w przypadku umowy która obejmuje wiele rzeczy które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach,

- objęcia w posiadanie pierwszej rzeczy w przypadku umowy która polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony,

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować Przedsiębiorstwo Handlowe "Dorman" z siedzibą przy ul. Makowska 22, 26 - 634 Małęczyn, tel: 504-045-154, e-mail: sklep@strefadobrychlamp.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia poprzez wysłanie pisma pocztą, faksem lub na adres e-mail.

W celu ułatwienia całej procedury przygotowaliśmy dla Państwa formularz odstąpienia od umowy, który można pobrać klikając tutaj .

Szczegółowe informacje na temat prawa odstąpienie od umowy znajdziecie Państwo w  regulaminie sklepu internetowego strefadobrychlamp.pl .

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, nie później niż 14 dni od dnia w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar oraz dokument potwierdzający dokonanie sprzedaży na adres,

Przedsiębiorstwo Handlowe "Dorman"

Andrzej Wrona

ul. Makowska 22

23-634 Małęczyn

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany jeśli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej mowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL Standard) już od 1,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl