O sklepie

Nasza firma została założona w 1994 r. i od samego początku prowadzimy działalności w branży oświetleniowej. Początkowo byliśmy obecni tylko na rynku dystrybucji i sprzedaży hurtowej. Kilka lat temu postanowiliśmy spróbować swoich sił na rynku detalicznym i otworzyliśmy sklep oświetleniowy na terenie Centrum Handlowego Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "BUDEXPO" mieszczącego się przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć miejsce dzięki któremu bezpośrednio możemy oferować oświetlenie naszych dostawców klientom którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i bogate doświadczenie na tym rynku. 

Sklep internetowy Strefa Dobrych Lamp powstał dla Państwa, aby oferować wysokiej jakości produkty dostępne na europejskim rynku. Nasi dostawcy to renomowani europejscy producenci którzy z powodzeniem dostarczają naszym klientom satysfakcji z zakupu bardzo dobrej jakości produktów oświetleniowych. Od wielu lat współpracujemy również z producentami na których produkty posiadamy wyłączność na terenie Polski. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu sprawdzone, niezawodne a jednocześnie niepowtarzalne lampy. Gwarantujemy dostęp do szerokiego portfolio produktów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz sklep z oświetleniem tworzą wieloletni specjaliści w tej branży którzy wykorzystując swoją wiedzę potrafią merytorycznie doradzić w zakresie specyfikacji oraz doboru konkretnego systemu oświetlenia. W trosce o komfort obsługi jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów, mailowo a także w naszym salonie sprzedaży oświetlenia gdzie możemy nie tylko opowiedzieć ale także pokazać jakie zastosowania mają konkretne produkty.

Nasz sklep z lampami mieści się przy ulicy Bartyckiej 26 , 00-716 Warszawa, w pawilonie 101, gdzie w godzinach po – pt: 10 - 18, sobota: 10 - 15 można odbierać towar zamówiony online. Zachęcamy abyście Państwo odwiedzili nasz sklep oświetleniowy i na miejscu poznali szeroką gamę doskonałych produktów.

 

 Dane firmy:

DORMAN spółka cywilna A. Wrona, M. Wrona

26-634 Małęczyn

ul. Makowska 22

NIP: 7962988343

REGON: 382194940

tel: 504 - 045 - 154

tel: 603 - 356 - 715

e-mail: sklep@strefadobrychlamp.pl  

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl