Czas i koszty dostawy

Z uwagi na Państwa wygodę postanowiliśmy ujednolicić koszty związane z wysyłką niezależnie od wagi i ilości lamp w przesyłce. Przy zamówieniu jednego lub kilku produktów koszt transportu zawsze wynosi 0 zł. W przypadku wyboru metody płatności "za pobraniem" koszt dostawy towaru niezależnie od wybranego przewoźnika również zawsze wynosi 0 zł jednakże maksymalna płatność za towar realizowana tą metodą nie może przekroczyć 7 000 zł. Pragniemy również zwrócić uwagę że koszt przesyłki to nie tylko sama usługa przewozowa, ale także dokładne i bezpieczne zapakowanie towaru (co przy naszym asortymencie ze względu na jego specyfikę jest bardzo istotne).
  
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i odpowiednio zapakowane zgodnie ze specyfiką naszego asortymentu. 
 
Czas dostarczenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania płatności (z wyłączeniem płatności za pobraniem) nie przekracza z reguły 2 dni roboczych w przypadku towarów znajdujących się w magazynie. 
Czas dostarczenia przesyłki dotyczący towarów dostępnych "na zamówienie" podany jest na stronie danego produktu jednakże nie może przekroczyć 21 dni roboczych. 
 
Z uwagi na rodzaj oferowanych przez nas produktów nie prowadzimy wysyłki poza terytorium Polski. Jednakże w przypadku wyrażenia przez Państwa chęci wysłania produktów za granicę, prosimy przed dokonaniem zakupu o skontaktowanie się z obsługą Klienta drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.
 
W przypadku wydłużania się okresu oczekiwania na przesyłkę (ponad czas podany w karcie zamówionego produktu) prosimy Państwa o kontakt z nami. Postaramy się ustalić w trybie pilnym, gdzie w danej chwili znajduję się zamówiony przez Państwa towar i poinformować o statusie przesyłki. W przypadku zaginięcia przesyłki towar zostanie wysłany do Państwa ponownie, a w przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia pieniądze za zakupione produkty zostaną zwrócone.
 
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL Standard) już od 1,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl