Czas i koszty dostawy

Z uwagi na Państwa wygodę postanowiliśmy ujednolicić koszty związane z wysyłką niezależnie od wagi i ilości lamp w przesyłce. Przy zamówieniu jednego lub kilku produktów koszt transportu zawsze wynosi 0 zł. W przypadku wyboru metody płatności "za pobraniem" koszt dostawy towaru niezależnie od wybranego przewoźnika również zawsze wynosi 0 zł jednakże maksymalna płatność za towar realizowana tą metodą nie może przekroczyć 7 000 zł. Pragniemy również zwrócić uwagę że koszt przesyłki to nie tylko sama usługa przewozowa, ale także dokładne i bezpieczne zapakowanie towaru (co przy naszym asortymencie ze względu na jego specyfikę jest bardzo istotne).
  
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i odpowiednio zapakowane zgodnie ze specyfiką naszego asortymentu. 
 
Czas dostarczenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania płatności (z wyłączeniem płatności za pobraniem) nie przekracza z reguły 2 dni roboczych w przypadku towarów znajdujących się w magazynie. 
Czas dostarczenia przesyłki dotyczący towarów dostępnych "na zamówienie" podany jest na stronie danego produktu jednakże nie może przekroczyć 21 dni roboczych. 
 
Z uwagi na rodzaj oferowanych przez nas produktów nie prowadzimy wysyłki poza terytorium Polski. Jednakże w przypadku wyrażenia przez Państwa chęci wysłania produktów za granicę, prosimy przed dokonaniem zakupu o skontaktowanie się z obsługą Klienta drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.
 
W przypadku wydłużania się okresu oczekiwania na przesyłkę (ponad czas podany w karcie zamówionego produktu) prosimy Państwa o kontakt z nami. Postaramy się ustalić w trybie pilnym, gdzie w danej chwili znajduję się zamówiony przez Państwa towar i poinformować o statusie przesyłki. W przypadku zaginięcia przesyłki towar zostanie wysłany do Państwa ponownie, a w przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia pieniądze za zakupione produkty zostaną zwrócone.
 
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl